Monitoring CCTV

Monitoring IP

Nowoczesny monitoring IP (Internet Protocol) opiera się na cyfrowej transmisji danych, czyli zapisie audio i video w wysokiej jakości obrazu dochodzącej do rozdzielczości 4K. Monitoring IP to system nadzoru przestrzeni zbudowany z kamer sieciowych, rejestratorów dysków twardych archiwizujących informacje oraz innych akcesoriów IP. Dzięki jego zastosowaniu, możliwa jest kontrola wnętrza każdego obiektu oraz terenów przyległych. W technologii IP możemy budować rozległe systemy monitoringu wizyjnego wykorzystując do tego sieci LAN / WAN czy Wi-Fi. Oferowany w naszym sklepie monitoring IP składa się z najwyżej jakości sprzętu pochodzącego od uznanego producenta Hikvision.

Nowoczesny i skuteczny monitoring IP

Wysokiej klasy urządzenia dostępne w naszym sklepie gwarantują doskonałą rozdzielczość obrazu w najlepszej jakości. Pozwalają na uchwycenie każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu zarówno w dzień, jak i w nocy. Nasi specjaliści pomogą przy doborze odpowiedniej rozdzielczości do obserwowanej sceny jak i dobiorą ogniskową obiektywu oraz promiennik IR. Systemy monitoringu IP polecane są osobom, które cenią najwyższą jakość i wymagają zabezpieczenia na maksymalnym poziomie. Dostępne w naszym sklepie podzespoły umożliwiają stworzenie kompletnego systemu monitoringu. Zdalny dostęp online do każdego z urządzeń oraz wiele praktycznych funkcji ułatwiają sterowanie sprzętem i zarządzanie systemem.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Jeśli szukają Państwo systemu zabezpieczeń, który spełni wszystkie wymagania – monitoring IP to najlepszy wybór. Dzięki zaawansowanym możliwościom, doskonałym parametrom i filtrom podczerwieni zapewnia wysoką jakość obrazu również w nocy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skompletowania systemu monitoringu dopasowanego do Państwa wymagań.

Skontaktuj się z nami

Monitoring HD-TVI

Systemy składające się na monitoring HD-TVI (Turbo HD) budowane są w oparciu o analogowy system transmisji danych. Technologia ta przekazuje dane za pomocą przewodów koncentrycznych, dzięki czemu podczas instalacji nie jest wymagana zmiana okablowania, która jest konieczne przy zakładaniu systemów monitoringu IP. Monitoring HD-TVI to skuteczny system, który łączy w sobie najlepsze cechy systemów cyfrowych oraz analogowych.

Monitoring HD-TVI to wysoka jakość obrazu bez opóźnień w transmisji

Analogowy system dozoru zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu w jakości HD, a także stabilną transmisję obrazu, która nie generuje opóźnień w emisji danych. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór podzespołów m.in. kamery o wysokiej rozdzielczości, rejestratory oraz dyski twarde CCTV. Na ich bazie zbudować można kompletny system monitoringu HD-TVI. Zestawy do monitoringu produkowane przez firmę Hikvision - Turbo HD - to najwyższej klasy sprzęt, jaki gwarantuje doskonałą jakość obrazu w rozdzielczościach 2Mpix, FULL HD, 3Mpix i ciągle trwają pracę nad rozwojem tej technologii.

Zestawy kamer dostosowane do potrzeb

W naszym sklepie oferujemy rozmaite rozwiązania dopasowane do wymagań Klientów. Proponujemy popularne zestawy składające się z kilku bądź kilkunastu kamer, a także monitoring HD-TVI, w którego skład wchodzi nawet kilkadziesiąt urządzeń. Nasze systemy monitoringu wyposażone są w funkcję inteligentnego zapisu, dzięki któremu można śledzić obraz za pomocą łącza internetowego na urządzeniach przenośnych lub komputerze. Do plusów monitoringu HD-TVI należy także duży zasięg, sięgający nawet do 500 metrów.

 

 Znalezione obrazy dla zapytania INFORMACJE O HIKVISION                    Znalezione obrazy dla zapytania INFORMACJE O HIKVISION   Znalezione obrazy dla zapytania INFORMACJE O HIKVISION  Znalezione obrazy dla zapytania INFORMACJE O HIKVISIONZnalezione obrazy dla zapytania INFORMACJE O HIKVISION

                                                                                          Znalezione obrazy dla zapytania INFORMACJE O HIKVISION